Kaya Zurich Apartment 4B

  • 80 м²
  • 2 спальні
  • 1 ванна кімната

Kaya Zurich Apartment 4B розташовані у районі Ауссерзіль, на відстані 10 хвилин їзди від Цюрихського зоопарку, що рекомендується відвідати з сім'єю. Апартаменти розташовані всього за 1.7 км від залізничного вокзалу Головний Цюриха та досить близько до автовокзалу Schmiede Wiedikon.

У Kaya Zurich Apartment 4B гостям сподобається зручність фена і рушників у ванній кімнаті. Також є душ.

Апартаменти забезпечують ваш комфорт, надаючи повністю обладнану кухню з електрочайником, холодильником і скляним посудом.

Лінденхоф розташований за 20 хвилини пішки, а Ліммат - за 25 хвилин пішої прогулянки від апартаментів. До центру міста можна дістатися за 20 хв ходьби від помешкання. Обсерваторія Уранія знаходиться лише за 1.6 км. Найближчий аеропорт - Цюріх, до якого 15 хвилин їзди на машині.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Kaya Zurich Apartment 4B
Kaya Zurich Apartment 2B
Ціна лише для моб. пристроїв

Kaya Zurich Apartment 2B

9.0
Блискуче 50 відгуків
0 м від помешкання
USD 444 USD 400
за ніч
Kaya Zurich Apartment 5B
Ціна лише для моб. пристроїв

Kaya Zurich Apartment 5B

8.4
Дуже Добре 7 відгуків
0 м від помешкання
USD 452 USD 407
за ніч
Kaya Zurich Apartment 1B
Ціна лише для моб. пристроїв

Kaya Zurich Apartment 1B

8.8
Відмінно 33 відгуки
0 м від помешкання
USD 344 USD 310
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Цюріх Аеропорт
    13 км

    Залізничні вокзали

    Main Railway Station Zurich
    1.5 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Електрочайник
    • Сушарка
    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Опалення
    • Патіо
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 10:00
    Часті питання
    • У Kaya Zurich Apartment 4B можна розмістити домашніх тварин?
      У Kaya Zurich Apartment 4B не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У квартирі Kaya Zurich Apartment 4B є кухня?
      В квартирі Kaya Zurich Apartment 4B гості зможуть скористатися повністю обладнаною кухнею з електрочайником, холодильником і духовкою.
    • Ця квартира розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Головний Цюриха розташований всього за 1.7 км від цієї квартири.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Цюріх Аеропорт
    13 км

    Залізничні вокзали

    Main Railway Station Zurich
    1.5 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Kaya Zurich Apartment 4B

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити